Traceper’ın sizin için sundukları

Sürüm : 1.1.0
Traceper ile ailenizi, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi canlı ve sürekli olarak takip edebiliriniz. Üstelik iz bırakma (check-in yapma) gereği duymadan belli aralıklarla sevdiklerinizle konumunuzu paylaşın (Sadece izin verdiklerinizle!).

Traceper size bir çok alanda yardımcı olacaktır.
Takibe alın ve beklemede kalın…

Okula giden çocuğunuzun gün boyu hareketlerini takip edebilirsiniz, nasıl mı?
Traceper ile takibe aldığınız çocuğunuz belli bir mesafeden fazla (varsayılan:500m ve değiştirilebilir) hareket etmişse hemen sizi uyarır. Üstelik bunu sürekli olarak yapar ve çocuğunuzun hareketliliği bittiğinde yine beklemeye geçer.

Canınız sıkıldı ve bir arkadaşınızla buluşmak mı istiyorsunuz?
Hemen Traceper’a girin ve arkadaşınızın o anda tam olarak nerede olduğunu, aranızdaki mesafenin ne kadar olduğunu görün.

Aradaşınız bir kafeye gitti ve sizi bekliyor, ama siz nasıl gideceğinizi bilmiyor musunuz?
Traceper sizi arkadaşınıza götürecek en kısa yolu haritada çizer ve en kısa zamanda arkadaşınızla buluşmanıza yardımcı olur.

Geçmişte bırakılan izler
Traceper arkadaşınızın geçmiş tarihlerde bırakmış olduğu izleri listeler, ister tek tek ister hepsini bir anda harita üzerinde görüntüleme imkanı sunar. Aynı ekranda menüden bir tıklama ile izler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Fotoğraf paylaşımı
Gittiğiniz yerlerden bir hatıra mı bırakmak istiyorsunuz? Traceper ile çektiğiniz resimler konum tabanlı olarak sisteme yüklenir ve diğer arkadaşlarınız da web sitemizden görüntüleyerek bu mükemmel anının tadını çıkarır.

Traceper yüklü olan bir cihazı kaybetmek neredeyse imkansız, neden mi?
Mobil cihazınızı bir yerde unuttuğunuzu düşündüğünüzde düzenli olarak konum yollamaya devam ettiği için hemen başka bir mobil cihaz ya da webden konumuna bakarak kayıp cihazınızın nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Kurumsal Kullanım
Traceper sistemi aynı zamanda webden de ulaşılabilen ve bir çeşit navigasyon takip sistemini andıran yapıda hizmet sunabilmektedir.

Personelim nerede?
Bir veya daha fazla personelinizi canlı ve anlık olarak tek ekranda izleme şansı verir.
Personelinizin gün içerisinde yapmış olduğu hareketleri izler geçmişi özelliğini kullanarak görüntüleme şansınız olur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>