Takip Ayarları

"BEN" tabına girin ve ekranı sağa doğru sürükleyin.

“BEN” tabına girin ve ekranı sağa doğru sürükleyin.

"Takip Ayarları" butonuna tıklayın.

“Takip Ayarları” seçeneğine tıklayın.

Bu değer bir kullanıcıyı takip etmeye başladığınızda kullanıcı kendi ekseni etrafında hareket ettiğinde sizi uyaracağı mesafeyi belirtir.

 Takip ettiğiniz arkadaşınızın herhangi bir yönde ayarladığınız takip mesafesi (varsayılan:500 metre) veya üzerinde yer değiştirmesi durumunda Traceper sizi uyarır.

Bir kullanıcıyı takibe başladığınızda kullanıcının konumunu almak için geçmesi gereken süreyi sorar. Bu sürenin düşük tutulması daha sağlıklı bir takip işlemi yapılmasını sağladığı gibi kullanıcının veri yollama sıklığına bağlı olarak ta değişir.

Bir kullanıcıyı takibe başladığınızda kullanıcının konumunu tekrar sorgulamak için geçmesi gereken süreyi belirler. Bu sürenin düşük tutulması daha sağlıklı bir takip işlemi yapılmasını sağlamakla birlikte takip edilen kullanıcının veri yollama sıklığı da takip işleminin doğruluğunu etkiler.

Bir kullanıcı, hareket ettiğinde uyarılacağı çember mesafesini aştığını belirten uyarı sesi almak isteyip istemediğinizi sorar.

Takip ettiğiniz kişi takip çemberi mesafesini aştığında uyarı sesi almak isteyip istemediğinizi sorar.

Yapmış olduğunuz ayarların kaydedilebilmesi için "Tamam" butonuna tıklayın.

Yapmış olduğunuz ayarların kaydedilebilmesi için “Tamam” butonuna tıklayın.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>