Fotoğraf çekme ve paylaşma

Traceper ile anlık olarak fotoğraf çekebilir ve bunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Üstelik web sitemizden de bu fotoğrafları takip edebilirsiniz.

İkona tıklayarak kamera arayüzünün açılmasını bekliyoruz.

İkona tıklayarak kamera arayüzünün açılmasını bekliyoruz.

Kamera ikonunu bir süre basılı tutarak

Kamera ikonunu bir süre basılı tutarak fotoğrafı çekiyoruz (kamerayı sallamamaya dikkat ederek).

Çekilen resmin önizlemesini görüntüleyen ekran. Dünya ikonuna tıklandıktan sonra paylaşışır ise bu paylaşım herkes tarafından görüntülenebilir.Facebook ikonu tıklanarak yapılan paylaşım, facebook duvarınızda görüntülecektir.

Çekilen fotoğrafın ön izlemesini görüntülersiniz. Dünya ikonuna tıklandıktan sonra paylaşılır ise bu paylaşım herkes tarafından görüntülenebilir. Facebook ikonu tıklanarak yapılan paylaşım ise aynı zamanda facebook duvarınızda görüntülecektir. Yorum alanına arkadaşlarınız için bir not bırakabilirsiniz. Dilerseniz “Yeniden çek” butonu kullanılarak yeni bir fotoğraf daha çekebilirsiniz.

Yükleme işleminin tamamnlandığını ve fotoğrafınızın paylaşıldığı bilgisini verir. Dilerseniz "Yeni fotoğraf çek" butonunu tıklayarak yeni bir paylaşımda daha bulunabilir yada geri dön butonunu kullanarak Traceper' a kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yükleme işleminin sonunda işlemin tamamlandığı ve fotoğrafın paylaşıldığı bilgisi verilir. Dilerseniz “Yeni fotoğraf çek” butonunu tıklayarak yeni bir paylaşımda daha bulunabilir ya da “Geri dön” butonu ile Traceper’ a kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>