Sıkça sorulan sorular?

Traceper kullanmaktaki temel amaç nedir?

Traceper arkadaşlarınızın ya da aile fertlerinizin o an nerede olduğunu takip edebilmeniz için geliştirilmiş bir sosyal ağdır.

Traceper nasıl çalışır ? 

Temel çalışma sistemi, mobil cihaza uygulamanın yüklenmesi ve uygulamanın Traceper merkezine belirli aralıklarla  konumunuzun yollanması üzerine kurulmuştur. Konumunuz görmek isteyen kişi tarafından (sadece arkaşınız olan ve izin verdiğiniz kişiler) mobil program ya da web sitesi aracılığı ile anlık olarak görüntülenir.

Traceper’ da kimler konumumu görebilir?

Bir kişinin Traceper aracılığı ile konumunuzu görebilmesi için size arkadaşlık isteğinde bulunmuş ve sizin de bu isteği olumlu olarak yanıtlamış olmanız gerekir. Bunun dışında Traceper aracılığı ile sizin konumunuzu başka hiç kimse görüntüleyemez.

Traceper konum bilgilerimi paylaşır mı?

Traceper hiçbir şekilde 3. şahıs, kurum ya da yazılımlarla sizin konumunuzu paylaşmaz. Biz bu uygulamayı geliştirirken temel hedefimize daima güvenlik ilkelerini yerleştirdik. Güvendesiniz.

Arkadaşlarımın konum bilgileri güncel mi?

Kişilerin konum bilgilerini gönderme süreleri tamamen kendi tercihlerine bağlıdır ve “BEN” bölümü altında yer alan “Konum Ayarları” seçeneğinden değiştirilebilir. Bir kişinin konum bilgisinin güncel olup olmadığını arkadaş listesinde isminin altındaki son görülme zamanından anlayabilirsiniz.

Traceper’ı mobil cihazıma kurdum, sürekli konum yollamak zorunda mıyım?

Traceper ‘ın konum yollama süresini ayarlayabildiğiniz gibi otomatik konum yollamayı da kapatıp tekrar açabilirsiniz. Otomatik konum yollama özelliği kapalı iken sadece manuel olarak istediğiniz zaman konum yollayabilirsiniz.

Sorularınızı yorum olarak yazıp bu bölümde yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz!

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>